Nieuwsbericht

Prins Sport ook de komende jaren sponsor van v.v. EMMS

Prins Sport blijft de komende jaren als contractsponsor verbonden aan v.v. EMMS. Onlangs werd een verlenging van het sponsorcontract met v.v. EMMS voor vier seizoenen overeengekomen. Eigenaar Robert Prins tekende een contract met v.v. EMMS voorzitter Herman Spijker.

Prins Sport is gevestigd aan de Voorstraat in Hardenberg. Voetbal is één van de specialiteiten van de zaak. Prins Sport beschikt ook over een vestiging in Ommen. Er lopen diverse regionale sportverenigingen in kleding die is geleverd door Prins Sport. Voor v.v. EMMS is dat het geval vanaf 2012, dit naar alle tevredenheid!

Met het nieuwe sponsorcontract blijft Prins Sport de exclusieve kleding- en materiaalleverancier van v.v. EMMS. Hier staan voor de vereniging aantrekkelijke voorwaarden tegenover. Zo zal er gedurende de sponsortermijn weer een EMMS elftal door Prins Sport in het nieuw worden gestoken.