Nieuwsbericht

Invulling technische staf 2e selectie v.v. EMMS

De Technische Commissie (TC) van v.v. EMMS is verheugd om te kunnen melden dat er met Ben Kleinheerenbrink een trainer is gevonden voor de 2e selectie.

Ben is zeker geen onbekende binnen de vereniging. Hij is nog steeds spelend lid van de veteranen, een aantal jaar trainer van zondag 2 geweest en hij is al jaren betrokken als trainer van onze dames 25+. Ben was al verbonden aan het team als interim-trainer, in eerste instantie om het seizoen op te starten. Dit tot grote tevredenheid van de selectie en de TC. Na een aantal gesprekken heeft Ben aangegeven het seizoen volledig af te maken.

Tevens is in de persoon van Roland Schuiten een leider gevonden voor de 2e selectie. Ook Roland is een bekend gezicht als supporter en vader van zijn zonen Justin en Roy en tevens speler van de veteranen.

Hiermee zijn de begeleidende functies voor dit seizoen ingevuld. Wij hopen dat de goede start van de competitie wordt doorgezet en wensen spelers en staf veel succes voor de rest van het seizoen.

Technische Commissie v.v. EMMS