Nieuwsbericht

UPDATE: Alle wedstrijden in categorie B afgelast

UPDATE: Zondag 12-02 zal er niet gevoetbald kunnen worden op sportpark de Kei, vanwege de hoeveelheid sneeuw op de velden. Ook mag er nog steeds niet getraind worden op het kunstgrasveld (tot nadere berichtgeving). Ook de oefenwedstrijd van EMMS 2 kan geen doorgang vinden.

Zoals het nu lijkt zal de schaduwwedstrijd WKE 1- EMMS 1 wel doorgang vinden (aanvang 14.00 uur).

Vanwege de veldcondities zijn zaterdag 11 en zondag 12 februari in de districten Noord en Oost de wedstrijden in de categorie B afgelast.

De wedstrijden vallend onder de categorie A (EMMS 1 en 2) en de overige districten blijven vooralsnog in de planning staan. Uiteraard kunnen consuls voor individuele verenigingen ook elders besluiten wedstrijden af te gelasten. Houd daarom de website in de gaten of jouw wedstrijd wel of niet doorgaat.

Volgens de consuls van Lutten en EMMS kan er het hele weekend niet gevoetbald worden op ons sportpark. Zaterdagmiddag wordt nog beoordeeld of dit besluit nog kan worden herzien.

Leave a Reply