Nieuwsbericht

Kunstgrasveld gesloten voor training

In verband met de hoeveelheid sneeuw op het kunstgrasveld kan/mag er niet getraind worden op het kunstgrasveld! Het ‘gewone’ trainingsveld is wel beschikbaar.

Hieronder het standpunt van het bestuur (c.q. de gemeente):

Op een besneeuwd veld wordt niet gespeeld. Ook mag het veld niet ‘sneeuwvrij’ gemaakt worden. Hiermee wordt het advies opgevolgd van de gemeente Hardenberg en de leverancier, dat het bespelen en/of sneeuwvrij maken van een besneeuwd kunstgrasveld mogelijk schade aan de toplaag kan veroorzaken. Bovendien duurt het daardoor vaak langer voordat het veld weer geschikt is om op te spelen. Een tweede reden is dat het bespelen van een met sneeuw/ijs aangevroren kunstgrasveld sneller kan leiden tot blessures.

Er zijn binnen de vereniging een aantal mensen actief die veel tijd en zorg aan het kunstgrasveld besteden om het zo optimaal mogelijk te houden, zodat wij er met z’n allen nog lang gebruik van kunnen maken. Het bestuur wil niet dat er daarom op eigen initiatief wordt gehandeld.

Leave a Reply