Nieuwsbericht

Begeleiding Pupil van de Week

Als ons eerste elftal een thuiswedstrijd heeft, wordt de aftrap al jarenlang verricht door de Pupil van de Week. De Pupil van de Week. Soms zijn er twee. De pupillen hebben er steeds heel veel plezier in. Ze leven naar zo’n wedstrijd toe en komen met veel verhalen thuis.

Begeleiding van de Pupil van de Week wordt verzorgd door Bert Nijland en Kevin Marissen, Kevin is mede vanwege zijn werk niet meer in staat dit te combineren. We zijn dus op zoek naar iemand die dit samen met Bert wil doen.

Begeleiding bestaat uit het volgende:

  • Opvangen om 13.00 uur van de pupil(len) die meestal met een ouder komen.
  • Het eenvoudig invullen van een certificaat die dan in een lijst wordt gedaan.
  • Handtekeningen op de bal(len) laten zetten door selectiespelers.
  • Omkleden pupil(len). Kleding ligt klaar.
  • Selectie neemt de pupil(len) mee.
  • In de pauze patat en drinken.
  • Na de wedstrijd overhandigen van de bal met ballennet en het certificaat.

We zijn dus op zoek naar extra begeleiding voor de Pupil van de Week. Graag melden bij Bert Nijland, telefoon 0623438808