Nieuwsbericht

Erik Hein nieuwe hoofdtrainer v.v. EMMS

Afgelopen week heeft, onder het genot van een heerlijke kop koffie, bij hoofdsponsor Cafetaria Lunchroom Emmy de ondertekening van het contract met de nieuwe hoofdtrainer van v.v. EMMS Erik Hein plaatsgevonden. Het bestuur en Erik Hein hebben overeenstemming bereikt over een contract voor één jaar (seizoen 2022/2023) met een optie voor nog één seizoen.

Het bestuur is bijzonder tevreden over de inbreng van Erik Hein als huidige trainer van EMMS 2. EMMS 2 komt uit in de 1e klasse en koppelt verdienstelijk voetbal aan goede prestaties. Mede hierdoor en door onze ervaringen met Erik als oud-speler van EMMS 1 heeft het bestuur het volste vertrouwen in Erik. Wij hopen hij ons eerste elftal in het seizoen 2022-2023 verder laat doorgroeien, de jeugd een kans geeft en goede prestaties neerzet.

Voor Erik betekent dit zijn eerste klus als hoofdtrainer. Wij wensen hem veel succes!

Namens het bestuur van v.v. EMMS

V.l.n.r.: Rob Vermeltfoort (Technische Commissie), Erik Hein, Bas de Vent (Penningmeester)