Nieuwsbericht

Update bereikbaarheid en parkeren Sportpark De Kei

De gemeente Hardenberg zal de komende weken de parkeerplaats van De Kei herinrichten. Het project is gegund aan de firma NONAK uit Ommen. De eerste voorbereidende werkzaamheden zijn reeds uitgevoerd.

Het bestaande parkeerterrein is een bouwplaats tijdens de werkzaamheden en daarmee verboden voor onbevoegden. Het parkeerterrein zal dus worden afgesloten. Dit houdt in dat er niet geparkeerd kan worden en dat de toegang tot Sportpark de Kei tijdelijk verplaatst wordt.

Om parkeren mogelijk te maken mag er tijdelijk geparkeerd worden langs de Knappersveldweg. Sportpark De Kei is vanaf de Knappersveldweg te bereiken via de ingang van de camping door de tijdelijke ingang langs de fietsenstalling (zie onderstaande afbeelding).

Kom je op de fiets? Dan kun je via de zij ingang aan de Zwarte Dijk het sportpark op. De fietsen kunnen in de geplaatste rekken geplaatst worden tussen de kantine van EMMS en de kleedkamers.

De werkzaamheden duren, als het weer niet tegenzit, ongeveer tot begin maart 2020.