Nieuwsbericht

Veehandel Westerbeek verlengt sponsorcontract v.v. EMMS

Mondeling hadden Mitchel en Harrold Westerbeek van Veehandel Westerbeek al toegezegd de sponsoring door te willen zetten, maar afgelopen donderdag is ook het officiële contract daadwerkelijk ondertekend. De komende 3 voetbalseizoenen is het bedrijf als contractsponsor aan v.v. EMMS verbonden. Mitchel Westerbeek tekende namens het bedrijf een contract voor drie jaar.

Het gezin Westerbeek is nauw betrokken bij de voetbal in Slagharen. Mitchel voetbalt zelf in de 1e klasse bij EMMS 2 en zijn jongere broertje Justin heeft zich opgewerkt tot een selectiespeler van EMMS 1. Harrold en de rest van het gezin zijn vaak te vinden langs de lijn van het voetbalveld.

Het bestuur van EMMS is blij met Veehandel Westerbeek als contractsponsor. Veehandel Westerbeek wordt bedankt en gerekend wordt op wederom een positieve samenwerking!