Nieuwsbericht

Trainingsveld gesloten vanaf maandag 24 april 2017

In verband met het jaarlijks onderhoud van de sportvelden door de gemeente is het trainingsveld vanaf maandag 24 april 2017 gesloten, de wedstrijdvelden vanaf 30 mei.

Sportvelden hebben bij optimale groeiomstandigheden een rustperiode nodig van minimaal 8 weken. In deze periode kan er geen gebruik worden gemaakt van de velden. Logischerwijs kun je het kunstgrasveld wel blijven gebruiken. Indien je team is ingedeeld voor het trainingsveld dan kun je op de trainingsavond gebruik maken van veld 4.

Hierbij het vriendelijke (en dringende) verzoek om de goals na de training vanaf dit veld te verwijderen, anders gaat de gemeente het veld niet maaien! Tevens het verzoek om zo min mogelijk gebruik te maken van het 16 meter gebied (en de bestaande doelen).

Bedankt voor je medewerking namens de consuls en het bestuur van sc Lutten, JCLE en v.v. EMMS