Nieuwsbericht

Update afgelaste en schaduwwedstrijden

De competitiewedstrijd DSC’65 1 – EMMS 1 van morgen is afgelast vanwege het slechte veld in Dalerveen. Daarom zal het 1e een schaduwwedstrijd tegen SV Dalfsen. Echter ligt hun veld (net als ons kunstgrasveld) nog deels onder de sneeuw. Ze gaan morgenvroeg rond 10.00 uur kijken of er daar gevoetbald kan worden. Als in Dalfsen niet gespeeld kan worden wordt er op het veld van HTC in Zwolle tegen SV Dalfsen gevoetbald. Deze oefenwedstrijd gaat dus sowieso door!

Sportpark van HTC: sportpark de Pelikaan, Brinkhoekweg 200 Zwolle
Sportpark van SV Dalfsen: Sportpark Gerner, Haersolteweg 10 te Dalfsen

Gezien de weersvoorspellingen lijkt ook de oefenwedstrijd van a.s. dinsdag ook gewoon door te kunnen gaan.

De oefenwedstrijd EMMS 2 – Germanicus 3 is ook afgelast!

Leave a Reply