Nieuwsbericht

Overlijdensbericht Henk Renker

Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden:

Henk Renker

Henk (geboren 16-06-1947) is op 10-jarige leeftijd lid geworden van v.v. EMMS. Hij is dus ruim 64 jaar lid geweest van onze vereniging. Speler, leider, bestuurslid (al op jonge leeftijd), wedstrijdsecretaris, consul en verantwoordelijke voor het speelklaar maken van de velden: Al deze functies heeft Henk binnen de vereniging bekleed, en dat alles steeds voor langere periodes.

EMMS was alles voor Henk. Ondanks zijn soms wat norse reactie, was EMMS zijn lust en zijn leven. Zijn chronische ziekte speelde hem al jaren parten. Dit verergerde zodanig dat hij sinds kort het consulschap heeft moeten overdragen.

v.v. EMMS zal Henk enorm gaan missen.

Wij wensen familie en naasten heel veel sterkte toe.

Bestuur en leden v.v. EMMS en
Supportersvereniging v.v. EMMS