Nieuwsbericht

Sluiting trainingsveld

Op aangeven van de gemeente de volgende mededeling: Sportvelden hebben bij optimale groeiomstandigheden een rustperiode nodig van minimaal 8 weken. In deze periode wordt het jaarlijks onderhoud gepleegd en kan er geen gebruik worden gemaakt van de velden. De sluitingsdatum voor het trainingsveld is maandag 22 april 2019. (De wedstrijdvelden sluiten na donderdag 30 mei 2019).

Het trainingsveld is vanaf komende week dus ‘verboden terrein’. Vanaf die datum kan er getraind worden op veld 2 en 4 (en natuurlijk het kunstgrasveld).

Een vriendelijk en dringend verzoek om na de laatste training alle doelen aan de zijkant van de velden te plaatsen. Dit i.v.m. het reguliere onderhoud door de gemeente (maaien). Als de goals op velden blijven staan wordt er om de goals heen gemaaid… Men stapt niet van de tractor.

Namens bestuur JCLE, SC Lutten en v.v. EMMS bedankt voor jullie begrip en medewerking.