Nieuwsbericht

Rijschool Fons, Het Kaaskeldertje en HK Lastechniek verlengen sponsorcontract

De sponsorcommissie van v.v. EMMS heeft de afgelopen weken een aantal sponsorcontracten weten te verlengen.

Rijschool Fons verlengde met maar liefst vijf seizoenen. Het inmiddels in Schuinesloot gevestigde bedrijf van Alfons ten Brinke toonde zich tevreden over de samenwerking met v.v. EMMS en JCLE en zet de sponsoring dan ook graag voort!

In het centrum van Hardenberg werd een verlenging overeengekomen met de winkel voor kaasliefhebbers, noten en andere lekkernijen: Het Kaaskeldertje. Eigenaar Jan Kelder tekende een nieuw sponsorcontract voor de komende drie seizoenen!

Herman Kleinheerenbrink van HK Lastechniek besloot de sponsoring van v.v. EMMS wederom voor een jaar voort te zetten!

Het bestuur van v.v. EMMS is zeer tevreden met de verlengde contracten. Gerekend wordt op een positieve voortzetting van de samenwerking met de drie bedrijven!


Alfons ten Brinke van Rijschool Fons
Jan Kelder van Het Kaaskeldertje