Nieuwsbericht

Zwartedijk ter hoogte van Attractiepark afgesloten!

Bij het Attractie- & Vakantiepark wordt een voetgangerstunnel aangelegd. Voor de aanleg van deze tunnel is de Zwartedijk van maandag 21 januari t/m 11 februari 2019 afgesloten. Gemotoriseerd verkeer wordt omgeleid.

Om de verkeersveiligheid te bevorderen wordt in opdracht van het Attractie- & Vakantiepark Slagharen een voetgangerstunnel geplaatst.

Tijdens de werkzaamheden is de Zwartedijk richting ons sportpark De Kei afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer vanaf de Coevorderweg tot de Knappersveldweg. De omleiding voor gemotoriseerd verkeer gaat via de Coevorderweg, Jachthuisweg en Dedemsvaartseweg Noord. Vanaf de Anerweg richting Slagharen kan gebruik worden gemaakt van de omleidingsroute via de Semmelinksdijk, Knappersveldweg en Verlengde Kerkdijk.

Via een omleiding over de parkeerplaats van het park kunnen fietsers en voetgangers de Zwartedijk blijven gebruiken.

De wegomleiding wordt met gele borden duidelijk aangegeven.