Nieuwsbericht

KNVB Straatvoetbal voorronde Slagharen

Woensdag 6 juni vindt de voorronde van het KNVB straatvoetbal in Slagharen plaats. Deze voorronde is bedoeld voor kinderen uit Slagharen, De Krim, Lutten en Schuinesloot. Kinderen geboren tussen 1 mei 2005 en 1 mei 2010 kunnen dit jaar deelnemen aan het evenement. De voorronde in Slagharen wordt gehouden op sportpark De Kei.

De voorronde in Slagharen wordt georganiseerd door de combinatiefunctionarissen van de gemeente Hardenberg in samenwerking met Sportservice Hardenberg. Dit organiseren zij in het kader van Gewoon Gezond. Een onderdeel van deze aanpak is voldoende bewegen. Er wordt met dit toernooi ingezet op de beweegnorm van 30 minuten bewegen per dag.

Volgens de gemeente hebben zich 4 teams aangemeld, waarvan 3 uit dezelfde leeftijdscategorie. Deze 3 teams zullen woensdagmiddag een onderling toernooitje spelen op Sportpark De Kei. (Knappersveldweg 1B Slagharen). Inzet is een plaats in de volgende ronde.

Het toernooi begint om 13.30 uur en de toegang is gratis. Supporters zijn van harte welkom!