Nieuwsbericht

Trainer en begeleiding EMMS verlengen contract

Afgelopen week hebben EMMS en trainer Johan Oldenkamp hun overeenkomst met 1 jaar verlengd. De oefenmeester (in bezit van UEFA B diploma), vorig seizoen overgekomen van SVV Schoonebeek, voldoet aan de verwachtingen zoals overeengekomen. Beide partijen waren er snel uit om voor minimaal 1 jaar te verlengen. Promovendus EMMS wil in eerste instantie een stabiele derde klasser worden en is op dit moment een goede middenmoter in deze klasse.

Tevens hebben teammanager Arjan Lamberink, assistent-scheidsrechter Frans Pieper en John Germes (medische staf) aangegeven ook graag te willen aanblijven. Het bestuur van EMMS en selectie is zeer content met de verlening van hun diensten. Volgend seizoen verlaat keeperstrainer Gerard Averes EMMS na een jarenlang dienstverband. De vacature wordt ingevuld door Bertel Schlepers, jarenlang vaste doelman van EMMS 1. Helaas moest Bertel deze week geopereerd worden aan zijn knie, we hopen uiteraard op een spoedig herstel.