Nieuwsbericht

Geslaagde voorwedstrijd v.v. EMMS – Germanicus

Zondag 24 september speelde v.v. EMMS 1 thuis de eerste competitiewedstrijd. Voorafgaand aan deze wedstrijd werd er voor het eerst een zo geheten voorwedstrijd gespeeld door een elftal van JCLE. JCLE O10-1, onder leiding van Ferdi Hekman en Kevin Schlepers, nam het op tegen de leeftijdsgenoten van SJO FC Coevorden O10-1 (Jeugdcombinatie Germanicus en CSVC). 

De teams maakten er een leuke wedstrijd van! De toeschouwers genoten van de vele mooie doelpunten en acties en beloonden de spelers meermaals op applaus en gejuich.

Bij het eindsignaal was JCLE de terechte winnaar! Na de wedstrijd was het tijd om een haag te vormen voor de opkomst van de selecties van v.v. EMMS en Germanicus. Met een high five werden de spelers van v.v. EMMS aangemoedigd, wat helaas niet mocht baten…

Ondanks de verlies partij van het eerste elftal mag de voorwedstrijd een succes genoemd worden! We gaan uitkijken naar een moment voor de volgende editie.