Nieuwsbericht

Dringende oproep!

Als ons eerste elftal een thuiswedstrijd heeft, wordt de aftrap al jarenlang verricht door de Pupil van de Week. Soms zijn er twee. De pupillen hebben er steeds veel plezier aan gehad. Ze leven naar zo’n wedstrijd toe en komen met veel verhalen thuis. Maar na zovele jaren dreigt deze traditie te stoppen. Begeleiding van de Pupil van de Week is er nog maar een enkele keer. Daar zijn we dus dringend naar op zoek.

Begeleiding bestaat uit het volgende:

– Opvangen om 13.00 uur van de pupil(len) die meestal met een ouder komen
– Handtekeningen op de bal(len) laten zetten door selectiespelers.
– Omkleden pupil(len). Kleding ligt klaar.
– Selectie neemt de pupil(len) mee.
– In de rust patat en drinken.
– Na de wedstrijd overhandigen van de bal met ballennet en het certificaat.

We zijn dus op zoek naar begeleiding voor de Pupil van de Week. Je kunt het natuurlijk ook met z’n tweeën doen!

Graag melden bij Bernhard Sibelt: telefoon 0523-682888 of 06-57279632