Nieuwsbericht

Vacature trainer JCLE JO19-1 voor seizoen 2022-2023

Voor het seizoen 2022-2023 is JCLE op zoek naar een trainer/coach voor JCLE JO19-1 dat uitkomt in de 3e klasse. De club is op zoek naar een ambitieuze jeugdtrainer met goede communicatieve en sociale vaardigheden die vanuit de voetbalvisie jeugdspelers beter maakt. De trainer verzorgt twee trainingen per week (maandag & donderdag van 18.30-20.00 uur) en de coaching op wedstrijddagen. De trainingsdagen zijn onder voorbehoud. Deze worden bij aanvang seizoen opnieuw vastgesteld.

JCLE zoekt een trainer met minimaal TC-3/UEFA-C (of de ambitie om deze cursus te volgen), die ervaring heeft met het werken met jeugdteams en die een bijdrage wil leveren aan de realisatie van het (technisch) jeugdbeleid.

JCLE biedt:

  • Goede faciliteiten (o.a. kunstgrasveld), materialen en kleding;
  • Uitdagende activiteiten voor de ontwikkeling van spelers (meetrainen selecties, e.d.);
  • Ondersteuning vanuit de technische (jeugd)commissie v.v. EMMS en SC Lutten;
  • Samenwerking met trainers van andere jeugdselectieteams;
  • Samenwerking met hoofdtrainers v.v. EMMS 1 en S.C. Lutten 1;
  • Ontwikkel- en doorgroeimogelijkheden (cursussen, interne thema-avonden, e.d.);
  • Een passende vergoeding

JCLE is een vereniging met circa 300 jeugdleden. Het betreft een jeugdcombinatie van SC Lutten en v.v. EMMS. De jeugdopleiding heeft een belangrijke plaats binnen de vereniging.

Voor meer informatie over de functie kan er contact opgenomen worden met de TC van v.v. EMMS, Rob Vermeltfoort via 06-45294873. Trainers die geïnteresseerd zijn in de functie kunnen hun reactie in de vorm van een motivatie en CV per mail sturen aan tc@vvemms.nl