Nieuwsbericht

Rabo Clubsupport is weer gestart, steun v.v. EMMS!

Het jaarlijkse initiatief van de Rabobank is weer beginnen: Rabo Clubsupport. Hiermee kunnen alle leden van de Rabobank stemmen en daarmee geld doneren aan hun vereniging(en). Hiervoor is het belangrijk dat jij als klant van de Rabobank lid bent van de bank. Anders kan je niet stemmen. Mocht je geen lid zijn, dan kan dit eenvoudig via de Rabo-app of www.rabobank.nl/particulieren/leden/. Inschrijven is gratis.

v.v. EMMS vraagt dit jaar een bijdrage voor de vervanging van trainingsmaterialen. De huidige (kleine) mobiele doelen van de jeugd zijn versleten en deels kapot. Ook zijn diverse andere trainingsmaterialen aan vervanging toe. Tevens willen wij als vereniging met de tijd mee en materialen voor nieuwe trainingsmethoden aanschaffen, zodat we ervoor kunnen zorgen dat alle teams van jong tot oud op een goede wijze kunnen blijven trainen.

Besturen v.v. EMMS en JCLE