Nieuwsbericht

Verlenging contract hoofdtrainer Johan Oldekamp

In overleg met de technische commissie, het bestuur en de 1e selectie is het contract met v.v. EMMS hoofdtrainer Johan Oldekamp met 1 jaar verlengd, tot juni 2022. Ook het contract met assistent-trainer en trainer van EMMS 2 Erik Hein is voor een jaar verlengd.


Tevens is besloten dat Johan Oldekamp na afloop van het seizoen 2021/22, na vijf jaren, wordt opgevolgd door Erik Hein als hoofdtrainer van v.v. EMMS 1. Erik is inmiddels geslaagd voor de licentie TC 2 en krijgt een contract van één jaar (2022/’23) met een optie van nog een jaar (2023/’24).


Het bestuur en de TC zijn zeer content met deze overeenkomsten, waarmee v.v. EMMS voor drie seizoenen het technische plaatje heeft kunnen invullen. Tevens stelt het Erik Hein in de gelegenheid om de doorstroming van de jeugd naar senioren te begeleiden.

Bestuur v.v. EMMS