Nieuwsbericht

Oproep aan alle bezoekers

Aan iedereen het verzoek om ook langs de lijn, op de tribune, de kantine en de tent  de inmiddels bekende1,5 meter afstand te bewaren. Het bestuur en de vrijwilligers willen niet als politieagent fungeren, maar supporters die zich niet houden aan de afgesproken regels zullen hier op worden aangesproken. Supporters kunnen elkaar ook onderling aanspreken.

De kantine is geopend. Om meer bezoekers te kunnen ontvangen wordt een tent geplaatst aan de zijde van het kunstgrasveld. Houd je daar ook aan de regels/afspraken! Wanneer het mogelijk is, probeer dan zoveel mogelijk buiten consumpties te nuttigen. Dit in verband met een beperkt aantal zitplaatsen (45) in de kantine. Wij adviseren om binnen te betalen met PIN. Er zijn geen zitplaatsen rond de bar! Zowel bij een bezoek aan de kantine als de tent  dient uw naam en tel.nr. te worden geregistreerd.

Let op; Het (verhoogde) terras wordt afgesloten. Er zijn daar geen zitplaatsen en de afstand van 1,5 meter kan daar niet worden gehandhaafd.

Tevens zijn spreekkoren verboden en mag er niet gejuicht worden

We vertrouwen op uw begrip voor deze maatregelen.

Bestuur vv EMMS