Nieuwsbericht

Gemotiveerde voetballers gezocht voor Heerkes voetbalacademie

Heerkes voetbalacademie start 21 Augustus op sportpark de Boshoek in Hardenberg met wekelijkse trainingen voor spelers van 8 tot en met 13 jaar. Deze trainingen worden gefilmd en uitgezonden via het YouTube kanaal zodat ook tijdens de Corona periode je familie kan meekijken. Ben je gemotiveerd en wil je graag wekelijks een extra voetbalactiviteit en je vaardigheden ontwikkelen onder leiding van gediplomeerde trainers? Lees de info onder voetbalacademie of schrijf je meteen in door hieronder je keuze te maken!

Heerkessports
Heerkessports is de naam waaronder verschillende activiteiten worden ontplooid. Het bedrijf is in 2020 opgericht door voetbalprofessional Gert Heerkes uit Hardenberg. De jarenlange ervaring als: Speler, Sportinstructeur, Trainer-coach, Docent en Hoofd opleiding wil de momenteel Technisch Manager van HHC Hardenberg gebruiken voor het aanbieden van activiteiten om de voetballers in de regio Hardenberg te ondersteunen. Zie bovenstaand bericht en/of bezoek de website www.heerkessports.nl.