Nieuwsbericht

Concept indeling selecties 2019-2020 bekend

In deze bijlage vind je de concept indeling van de elftallen voor het komende seizoen. De selectie heeft plaatsgevonden i.o.m. de TC en de diverse leiders. Zoals je kunt zien starten we weer met vijf elftallen. Half juli zal de KNVB de competitie indeling communiceren van de A- en B categorie.

I.v.m. het kampioenschap (dit seizoen) van EMMS 3 bestaat de mogelijkheid dat EMMS 3 hoger wordt ingedeeld dan aangegeven bij de elftalopgaves. Omdat het ‘nieuwe 3e’ een nieuw team wordt binnen EMMS is de kans aanwezig dat we de selecties van EMMS 3 en 4 gaan omwisselen. Dit zal na publicatie van de KNVB en na overleg met de betreffende leiders plaatsvinden.

Zoals aangegeven betreft dit een conceptversie. Er kunnen derhalve nog wijzigingen optreden. Voor vragen kun je terecht bij je leider (voor zover bekend) of bij ondergetekende.

Met vriendelijke groet,

Anton de Vent
Wedstrijdsecretaris v.v. EMMS
Anton.devent@planet.nl