Nieuwsbericht

Moving Center Slagharen verlengt sponsorcontract v.v. EMMS

Ook de komende drie seizoenen is Moving Center Slagharen als sponsor aan v.v. EMMS verbonden. Eigenaar Jannie Schutterop tekende een overeenkomst voor drie seizoenen.

MovingCenter Slagharen is een laagdrempelig bewegingscenter met een gezellige, gemoedelijke sfeer. Het bevindt zich sinds 2018 in de voormalige zaal van Café Ome Dries aan het Anton Geerdesplein te Slagharen. Bij MovingCenter kan iedereen sporten op zijn eigen niveau: “begeleiding op maat”, met ondersteuning van een fysiotherapeut en leefstijlcoach.

MovingCenter staat voor ontspanning, beweging, voeding, leefstijl, fitness, groepsfitness en outdoor sport, dit onder professionele begeleiding.

Voor EMMS- en JCLE leden is sporten bij Moving Center extra interessant, aangezien er gebruik kan worden gemaakt van een speciaal combinatie-abonnement tegen een gereduceerd tarief. Ook kan een abonnement worden afgesloten in de maanden waarin er niet gevoetbald wordt.

MovingCenter Slagharen wordt bedankt voor de steun aan de vereniging!