Nieuwsbericht

Tankstation Tholen en Peters Hout- en Bouwmaterialen verlengen sponsorcontract

De sponsorcommissie van v.v. EMMS heeft de afgelopen periode twee sponsorcontracten weten te verlengen.

Tankstation Tholen heeft het aflopende contract met maar liefst vijf seizoenen verlengd. Eigenaar Erik Tholen toonde zich tevreden over de samenwerking en gaf aan de sponsoring van v.v. EMMS graag met een aantal jaren te willen verlengen.

Ook Peters Hout- en Bouwmaterialen zal de komende jaren als sponsor aan v.v. EMMS verbonden te zijn. Eigenaar Gerbrandt Peters tekende een sponsorcontract voor de komende drie seizoenen! Als onderdeel van het nieuwe contract wordt het bestaande reclamebord vervangen door twee nieuwe borden, voorzien van het nieuwe bedrijfslogo.

Het bestuur van v.v. EMMS is zeer tevreden met de verlengde contracten. Gerekend wordt op een voortzetting van de goede samenwerking met de twee trouwe v.v. EMMS sponsoren!