Nieuwsbericht

Club van 100: Weer 3 nieuwe leden!

Afgelopen week hebben zich weer 3 echte EMMS-ers zich aangemeld bij de Club van 100. Ook zij willen op een leuke manier de club steunen. Bedankt voor jullie aanmelding!

De volgende bordjes worden aan het grote Club van 100 bord toegevoegd!

  • Peter en Betsie Arkes
  • Jonnie Arkes Bernhard zoon
  • Fam. E. Verweg

Namens de vereniging bedankt voor jullie bijdrage.

Wat is de club van 100 ook alweer?
De Club van 100 is een groep mensen/bedrijven die door een jaarlijkse bijdrage mooie investeringen in onze vereniging mogelijk maakt. Jaarlijks worden ideeën ingebracht en volgt er daarna onder de leden een stemming. Lid worden? Dat kan. Stuur een e-mail naar clubvan100@vvemms.nl of vul het formulier in de kantine in. Kosten zijn € 25,00 per jaar en hiervoor ontvang je per email jaarlijks een factuur.

Wie zijn de Club van 100?
Kijk op het bord in de kantine om te zien wie deze mooie investeringen mogelijk hebben gemaakt. Op dit bord staan namelijk alle namen van de leden van de Club van 100. Op de pagina Club van 100 op deze website staan de namen ook vermeld. Hier wilt u toch ook tussen staan!