Nieuwsbericht

Onderhoud velden

Na het onderhoud van de sportvelden is een herstelperiode noodzakelijk van 8 weken. Het trainingsveld is een paar weken terug ingezaaid en wordt al mooi groen. Dat geldt ook voor het pupillenveld(je). (Zeer) binnenkort begint de gemeente met het herstel (soms doorzaaien) van de wedstrijdvelden. Zodra dit heeft plaatsgevonden mag er niet meer op de wedstrijdvelden getraind/gevoetbald worden.

Hoewel de competities bijna zijn afgelopen, zijn er teams die de komende periode willen doortrainen. Dit mag dan alleen op het kunstgrasveld. Hierbij een vriendelijk verzoek om alles weer op de plaats te zetten na afloop en de kleedkamers schoon achter te laten. In de zomerperiode worden de kleedkamers logischerwijs niet schoongemaakt en zijn de kantines gesloten.

Aanvulling: op 22, 23 en 28 juni is het kunstgrasveld niet beschikbaar voor trainingen i.v.m. toernooi(tjes); Stratenvoetbaltoernooi Lutten (22 juni), Dames 1 (23 juni) en Attractiepark Slagharen op donderdag 28 juni.

Met vriendelijke groet,

Bestuur EMMS, JCLE en Lutten

T.z.t. zal er weer een bericht geplaatst worden t.a.v. het weer in gebruik nemen van de velden.