Nieuwsbericht

Geen kampioenschap EMMS VR 25+

De dames van EMMS 25+ zijn vrijdagavond geen kampioen geworden. De wedstrijd in/tegen Bruchterveld ging, onder het toezicht van vele Slagharense supporters met 7-0 verloren; hierdoor behaalde Bruchterveld het kampioenschap binnen.

Hoewel de cijfers anders doen vermoeden, heeft EMMS genoeg kansen gehad. Maar de keepster van Bruchterveld keepte de dag van haar leven en het vizier van de EMMS dames stond niet altijd even scherp. Daartegenover counterden de zeer ervaren dames van Bruchterveld succesvol naar een (te) ruime overwinning.

Was het de spanning…? Zeg het maar. De platte kar kon in de schuur blijven en het kratje Radler (met strik) bleef in de koeling staan. Wat restte was een grote doos Merci chocolade vanuit het bestuur. De kampioenspremie bleef in de kas van de penningmeester!

Volgend seizoen maar weer proberen.. nieuwe ronde nieuwe kansen!