Nieuwsbericht

KNVB Straatvoetbal voorronde Slagharen

Woensdag 6 juni vindt de voorronde van het KNVB straatvoetbal in Slagharen plaats. Deze voorronde is bedoeld voor kinderen uit de Slagharen, de Krim, Lutten en Schuinesloot. Kinderen geboren tussen 1 mei 2005 en 1 mei 2010 kunnen dit jaar deelnemen aan het evenement. De voorronde in Slagharen wordt gehouden op sportpark De Kei. Aanmelden kan tot en met 27 mei.

De voorronde in Slagharen wordt georganiseerd door de combinatiefunctionarissen van de gemeente Hardenberg in samenwerking met Sportservice Hardenberg. Dit organiseren zij in het kader van Gewoon Gezond. Een onderdeel van deze aanpak is voldoende bewegen. Er wordt met dit toernooi ingezet op de beweegnorm van 30 minuten bewegen per dag.

Voor wie?
Categorie 8 t/m 10 jaar: Kinderen geboren tussen 1 mei 2007 en 1 mei 2010
Categorie 11 t/m 12 jaar: Kinderen geboren tussen 1 mei 2005 en 1 mei 2007
Jongens en meiden spelen niet tegen elkaar.
Wanneer?
Woensdag 6 juni 2018
Tijden?
13.30 – 17.30 uur
De precieze tijden worden bekend als alle aanmeldingen binnen zijn.
Waar?
Sportpark de Kei (Knappersveldweg 1B in Slagharen)
Teams?
4 – 5 spelers + 1 teamleider van minimaal 16 jaar.
Kosten?
Gratis!

Wanneer kan ik meedoen?
Het KNVB Straatvoetbaltoernooi 2018 is voor jongens én meiden geboren tussen 1 mei 2005 en 1 mei 2010. Om mee te doen hoef je géén lid te zijn van een voetbalvereniging. Er wordt gespeeld in twee leeftijdscategorieën zoals ze hierboven zijn beschreven.

Maak je een team met alleen meiden, dan speel je alleen tegen andere meidenteams. Zitten er ook jongens in je team, dan speel je met je team mee in het jongenstoernooi. Als je een team maakt met kinderen uit de twee verschillende leeftijd categorieën, dan word je met je team ingedeeld in de categorie 11 t/m 12 jaar.

Aanmelden
Alle informatie is te vinden op www.hardenbergkids.nl. Dit is ook de plaats waar de teams zich aan moeten melden.

Aanmelden kan nog tot en met 27 mei 2018!