Nieuwsbericht

JUMBO Van der Schouw verlengt sponsorcontract v.v. EMMS

De sponsorcommissie van v.v. EMMS heeft onlangs het sponsorcontract met supermarkt JUMBO Van der Schouw verlengd. Door eigenaar Ronald van der Schouw werd een overeenkomst getekend voor drie voetbalseizoenen.

Ronald van der Schouw geeft aan het functioneren van het amateurvoetbal binnen Slagharen van groot belang te vinden. Het belang van jeugdvoetbal wordt hierbij benadrukt. Om deze reden zal later dit jaar een flessenbon-actie worden georganiseerd, waarbij de opbrengst volledig ten goede komt aan JCLE.

Het bestuur van v.v. EMMS is zeer tevreden met JUMBO Van der Schouw als clubsponsor. Gerekend wordt op een voortzetting van de positieve samenwerking voor de komende jaren!

Ronald van der Schouw tekent de sponsorovereenkomst met v.v. EMMS