Nieuwsbericht

Schilderservice Vechtdal blijft aan v.v. EMMS verbonden

Het aflopende sponsorcontract van voetbalvereniging EMMS met Schilderservice Vechtdal is onlangs met drie jaar verlengd. Met eigenaar Dennis Ekkel werd een sponsorovereenkomst getekend voor drie seizoenen.

Dennis en Dominique Ekkel zijn regelmatig toeschouwer bij wedstrijden van het eerste elftal. Tevens zijn ze medesponsor van de Pupil van de Week.

Schilderservice Vechtdal staat garant voor kwaliteit, klant vriendelijkheid, aantrekkelijke prijzen, flexibiliteit, goede adviezen, en de naam zegt het al, service staat centraal. Schilderservice Vechtdal is momenteel bezig met een eigen bedrijfspand op het industrieterrein in Slagharen.

Het bestuur van v.v. EMMS is zeer tevreden met Schilderservice Slagharen als clubsponsor! Het bedrijf wordt mede op deze wijze hartelijk bedankt voor de steun aan de vereniging.