Nieuwsbericht

EMMS 3 volledig in het nieuw

EMMS 3 is afgelopen zondag volledig in het nieuw gestoken! Het bleef voor het elftal niet alleen bij een tenue, maar ook werden er nieuwe tassen, trainingspakken en polo’s gesponsord. EMMS 3 is zeer blij met alle nieuwe spullen en bedankt daarom ook de sponsoren:

  • Aannemersbedrijf Sanders & Temmink
  • Schlepers basis voor dier & tuin
  • Klussenbedrijf Gerry Schlepers

Uit handen van aanvoerder Bas de Vent werd namens EMMS 3 een mooie bos bloemen (aangeschaft bij sponsor Schlepers basis voor dier & tuin) aan de sponsoren overhandigd!
Natuurlijk moest er deze zondag ook gevoetbald worden, uiteraard in het nieuwe tenue. Na een spannende wedstrijd werd met 4-2 gewonnen van v.v. Zuidwolde. Of het succes van de oude tenues geëvenaard wordt valt te bezien, de afgelopen vijf jaar is de succesformatie van trainer Gerry Schlepers drie keer kampioen geworden, maar ze lopen er in ieder geval weer zeer netjes bij!

Sponsoren bedankt!