Nieuwsbericht

Sportief gebaar SV Steenwijkerwold!

Sportiviteit binnen het voetbal bestaat nog!

Op de site heb je deze week het verslag kunnen lezen van EMMS 2 tegen Steenwijkerwold. In dat verslag is te zien dat Renco Boertien met een flinke hoofdwond naar het ziekenhuis te Zwolle was gebracht.

Deze week kreeg ondergetekende een telefoontje van de voorzitter van SV Steenwijkerwold. Hij wilde een fruitmand laten bezorgen bij Renco, maar kon geen groenteboer vinden op Slagharen… Of ik een adres wist en e.e.a. wilde regelen namens bestuur en de 2e selectie van Steenwijkerwold. Via onze sponsor Jumbo heb ik een mooie fruitmand (zie de foto) besteld en vrijdag 20-10 afgeleverd bij Renco. Gelukkig herkende hij mij nog… ;). Dus de schade lijkt mee te vallen.

Hij is weer voorzichtig aan het werk en heeft nog wel een ‘zwaar’ hoofd. Zowel Renco als het bestuur van EMMS waarderen deze actie van Steenwijkerwold bijzonder, met name omdat het in een luchtduel heeft plaatsgevonden, zonder dat de tegenstander hier iets aan kon doen..

Sportiviteit (c.q. RESPECT) bestaat gelukkig nog binnen het (amateur)voetbal.

Bestuur EMMS