Nieuwsbericht

Update elftal indelingen

Na de indeling van 18-07 zijn er nog enkele wijzigingen opgetreden in de elftalindelingen. Die kun je vinden in deze bijlage.

Ook dit jaar gaan we weer met 5 senioren teams de competitie in. Op 31 augustus jl. zijn nogmaals de duidelijke afspraken gemaakt t.a.v. het beschikbaar stellen van spelers (geldt ook de keepers!) voor hogere elftallen. Wij heten niet voor niets “eendracht maakt macht”.

Wat houdt dit in de praktijk in:
Als het 1e spelers nodig heeft, kan men aankloppen bij het 2e, als het 2e tekort heeft kan die aankloppen bij het 3e…. enz. Iedere speler dient beschikbaar te zijn voor een ander elftal.
Dit vergt een goede communicatie tussen leiders en spelers. Voor zover nodig kan men de TC inschakelen voor advies óf om ‘on-willende’ spelers aan te spreken. Net als voorgaande jaren worden op de donderdagavond de selecties bepaald (gezamenlijk overleg met leiders en indien beschikbaar een afgevaardigde van de TC).

Het bestuur wenst heel EMMS veel succes toe in het nieuwe seizoen 2017-2018.

Met vriendelijke groet,
Bestuur EMMS