Nieuwsbericht

Goede prestaties elftallen EMMS!

Op de site heb je al kunnen zien dat de diverse senioren elftallen een prima seizoen hebben gedraaid.

Zoals bekend is ons 1e kampioen geworden in de 4e klasse en zal promoveren naar de 3e klasse. EMMS 2 eindigde als 2e in de competitie en is via de nacompetitie gepromoveerd naar de reserve 2e klasse. EMMS 3 is weer kampioen geworden; nu in de 5e klasse. Het 4e en 5e elftal hebben het net niet gehaald… EMMS 4 eindigde als 2e en EMMS 5 als 4e. De dames EMMS/Lutten zijn in de 4e klasse geëindigd als 8e en de dames VR2 (25+) behaalden een keurige 3e plaats.

Samengevat allemaal prima prestaties waar we als vereniging trots op kunnen zijn! De diverse (kampioens)feestjes zijn geweest en na de vakanties weer op naar het volgend seizoen (weer naar Noord) onder het motto van “Nieuwe ronde, nieuwe kansen”.

Bestuur EMMS