Nieuwsbericht

Grand Café De Kamer verlengt sponsoring v.v. EMMS

v.v. EMMS heeft het sponsorcontract met Grand Café De Kamer verlengd. Door eigenaar Harry Arkes werd een nieuwe overeenkomst getekend.

Eten bij De Kamer is een ware belevenis. Chef-kok Alwin Leemhuis en zijn team weten de lekkerste gerechten op tafel te toveren, het liefst met producten uit de vrije natuur van de omgeving. Grand Café De Kamer is gevestigd op de hoek van de Herenstraat en de Coevorderweg te Slagharen. Sinds 2016 beschikt men in de Priona Tuinen van Schuinesloot over zomerrestaurant De Tuinkamer.

Zowel Harry als Alwin zijn betrokken v.v. EMMS volgers. De thuiswedstrijden worden vaak bezocht. Het bestuur van v.v. EMMS is zeer tevreden met het behoud van Grand Café De Kamer als sponsor van v.v. EMMS. Gerekend wordt op een positieve voortzetting van de samenwerking!

Leave a Reply