Nieuwsbericht

Snertloop & Nieuwjaarsreceptie

Op zondag 10 januari wil v.v. EMMS samen met jullie het jaar 2016 sportief en gezamenlijk inluiden. Traditiegetrouw wordt dit gedaan door het organiseren van de snertloop en de nieuwjaarsreceptie.

De activiteitencommissie is reeds bezig met de voorbereidingen voor het jaarlijkse Nieuwjaarsevenement. De organisatie hoopt ook dit jaar op een groot aantal deelnemers! Natuurlijk zijn ook de leden van JCLE uitgenodigd.

Bij terugkomst op sportpark ‘De Kei’ staat er voor iedereen een lekker bakkie snert klaar.

Als iedereen het sportpark weer terug heeft gevonden en de snert goed is gegeten, is het aan onze voorzitter om het nieuwe jaar officieel in te luiden. Natuurlijk wordt hier stil gestaan bij de hoogte- en dieptepunten in 2015, maar wordt er ook zeker vooruit gekeken naar de mogelijkheden in het nieuwe jaar!

Onder het genot van een hapje en drankje kan vervolgens nog gezellig nagezeten worden.

Even alles op een rij:

Zondag 10 januari 2016

Snertloop: 12.00 uur vertrek vanaf sportpark ‘De Kei’
Nieuwjaarsreceptie: 14.00 uur in de kantine van EMMS

Alvast prettige feestdagen gewenst en graag tot zondag 10 januari 2016!

Leave a Reply