Nieuwsbericht

Wij zoeken vrijwilligers!

Bijna iedereen heeft het druk. Dat geldt ook voor de huidige vrijwilligers van onze voetbalvereniging EMMS.

Zij weten dat een vereniging niet goed kan functioneren zonder vrijwilligers en nu is het al een tijdje dat er een tekort is aan vrijwilligers waardoor diegene die er nu zijn steeds meer uren moeten maken. Dit is niet wenselijk. Als het zo doorgaat dan zijn we bijvoorbeeld genoodzaakt de kantine bepaalde momenten dicht te doen. Daarnaast zijn er niet genoeg trainers en leiders voor de jeugdelftallen waardoor deze jeugdleden niet altijd begeleiding hebben. Een vereniging heeft vrijwilligers nodig om goed te kunnen functioneren.

Daarom zoekt v.v. EMMS:

  • Kantinemedewerkers
  • Schoonmakers
  • Scheidsrechters (jeugd)
  • Jeugdtrainers
  • Jeugdleiders
  • Onderhoudsmedewerkers

Aanmelden kan via het contactformulier op onze website, deze vind je hier.
Je kunt daar de gegevens achterlaten.

Wij rekenen op jullie.

Bestuur vv EMMS

Leave a Reply